PVC Zeminler Hakkında

PVC zeminler güçlü ve dayanıklı zeminlerdir.
Bir zeminin sadece güzel görünmesi değil, aynı zamanda uzun süre dayanabilmesi güzeldir. Bir PVC zemin çok uzun süre dayanabilir; ,en az 25 yıl, bunun nedeni çekirdek katmanının üzerindeki koruyucu pvc üst katmandır. Çekirdek ne kadar sağlam olursa, PVC üst katman o kadar güçlü olur, zemin o kadar fazla dayanabilir ve zamanla güzelliğini korur. Bu, zeminlerin daha stabil olmasını ve iç mekandaki sıcaklık dalgalanmalarına daha iyi dayanmasını sağlar. Ayrıca SPC, PVC’den daha sürdürülebilir bir hammaddedir. Bu nedenle, bir PVC zemin seçerken, zeminin ne kadar süre güzel kalacağına dair bir izlenim edinmek için bu iki özelliğe dikkat edin, böylece daha sürdürülebilir bir seçim yapabilirsiniz.

Bakım

Bakım kolaydır . Bir PVC zeminin pürüzsüz ve su geçirmez bir yüzeyi vardır: nem veya kir üst katmandan geçemez. Bu, zeminin temizlenmesini ve bakımının kolay olmasını sağlar. Zemini hijyenik olarak temizlemek için düzenli vakumlama ve/veya paspaslama yeterlidir. Bu şekilde zemininize uygun bakımı sağladığınızdan emin olabilirsiniz. %100 Suya dayanıklı PVC zeminler suya dayanabilir ve banyo ve mutfaklarda kullanım için idealdir. Bu aynı zamanda çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa iyi bir zemindir. Kazalar veya dökülmeler, hemen görmeseniz bile, özel temizlik maddeleri veya kalıcı hasar olmadan kısa sürede çözülür. Bu, PVC zeminleri aynı zamanda sorunsuz zeminler yapar.

Yerden ısıtma ile birleştirmek için iyi

PVC zeminler, ortamın sıcaklığına uyum sağlama konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Zeminler plastik bir alt tabakaya sahip olduğundan ve çok ince olduklarından ısı direnci çok düşüktür. Bu nedenle hepsi, bir eve ekleyebileceğiniz bir lüks olan yerden ısıtma ile birleştirilebilir. Ses emme özellikleri PVC zeminler ses emici özelliklere sahiptir, bu da ince duvarlarınız varsa veya bir apartmanda yaşıyorsanız idealdir. Bu özellik, farklı katmanlardan kaynaklanmaktadır, bu nedenle ayak seslerinizi duyamazsınız ve boşlukta sessizce hareket edebilirsiniz.

PVC Zeminin 8 Kullanımı

  • Endüstriyel depo döşemesi
  • Ev Garaj Döşeme
  • Endüstriyel Atölyeler Döşeme
  • Ticari Garaj Döşeme
  • Okul kauçuk döşeme
  • Havaalanı kauçuk zeminler
  • Spor Salonu Kauçuk zeminler
  • Hastaneler
  • Sağlık kabinleri

 

 

Comments are closed.