Looselay Zemin Hakkında Detaylar

Looselay / LVT

Bu zemin kaplamanın diğer tiplere göre dayanıklılık, bakımı kolay, çizilmeye karşı dayanıklı, su geçirmez ve ayrıca kurulumu kolay gibi birçok avantajı vardır. Vinil döşeme, lüks vinil döşeme, gevşek döşeme vinil tahta ve diğerleri gibi çeşitli seçeneklerle gelir. Bu döşeme, konut ve ticari alanlar için mükemmeldir.Bu kalın vinil dikdörtgenler, bir zeminde kolayca yerlerini alırlar ve bir kez kurulduktan sonra orada kalırlar. Gevşek döşeme vinil döşeme hızla aşağı iner ve zamanla yerinde kalması için sürtünmeye dayanır. Tahtalar, güzel, pürüzsüz bir yüzey üzerinde düz duran kauçuk destekli, esasen kalın vinil dikdörtgenlerdir. Gevşek döşemeli vinil zeminler, mevcut zemin üzerine çok hızlı bir şekilde monte edilebilir ve hemen hemen herkesin yapması kolaydır. Bu nedenle pek çok insan bu tür döşemeyle ilgileniyor ve gevşek döşeme vinil döşemenin de popüler olmasının ana nedeni bu.Bu tür döşemelerin kullanımı çok basittir ve aynı zamanda çok çekicidir. Evinizde bir veya iki katın görünümünü iyileştirmekle ilgileniyorsanız, bu döşeme, yakında göreceğiniz gibi, bunu yapmanın mükemmel bir yoludur.

Basit Kurulum:

Yukarıda belirtildiği gibi, gevşek döşeme döşemenin montajı son derece kolaydır. Bu döşemeyi döşemek için herhangi bir yapıştırıcı, zımba veya kilit sistemi kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, bu döşemenin sırtı, altındaki alt zemini kavramak için sürtünme kullanır.

Taşınması Basit:

Bir başka büyük avantaj da, bu döşemenin başka bir yere çıkarılması ve yeniden takılması kadar kolay olmasıdır. Bu, ev değiştiriyorsanız, döşemenizi yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir, bu da biraz tasarruf etmenize yardımcı olur.Bu, diğer birçok döşeme türünde görmeyeceğiniz nadir bir avantajdır. Tek parça vinil seçenekleri için ödeme yaparsanız, bunları uygun gördüğünüz gibi farklı odalara taşıyabilir, hatta çok fazla çalışmadan yeni bir eve geçirebilirsiniz.

Genişletmeyecek :

Birçok döşeme türü nemle genişler ve büzülür, ancak bu, gevşek döşemeli vinil zeminlerle ilgili bir sorun değildir. Malzeme herhangi bir genleşme veya büzülmeye dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da döşemenin genişliğinin aynı kalacağına güvenebileceğiniz anlamına gelir. Daha önce ahşap zeminli eski bir evde bulunduysanız, muhtemelen tahtalar arasında genleşme ve büzülme derzleri görmüşsünüzdür. Bu, gevşek döşemeli vinil döşeme ile düşünmeniz gereken bir sorun değil. Bu, yıllarca yeni gibi görünmeye devam etmesine yardımcı olur ve kullanımla zeminlerin nemlenebileceği alanlar için iyi olmasını sağlar. Bu yüzden bazı insanlar bu döşemeyi bodrumlarda, mutfaklarda ve banyolarda kullanır.

Yüksek Dayanıklılık:

Neme dayanıklı olmanın yanı sıra, gevşek döşeme vinil seçenekleri de dayanıklılıklarıyla bilinir. Onlara uygun şekilde baktığınız sürece yıllarca sorunsuz bir şekilde dayanırlar. Elbette diğer bazı döşeme çözümlerinden daha yumuşaktırlar ve dikkatli olmazsanız deforme olabilir veya yırtılabilirler, ancak gevşek döşemeli vinil döşemeye özenle uyguladığınız sürece, çok fazla yıpranmadan onlarca yıl dayanabilir.

Sesi Absorbe Et:

Gevşek döşeme vinil seçenekleri, tiyatro kurulumları veya evlerin veya işletmelerin üst katları için mükemmeldir. Bunun nedeni, bu döşeme çözümünün sesleri güzel bir şekilde emmesidir. Bunları evinizin üst katına ekleyin ve neredeyse anında gürültü azalmasının keyfini çıkarın.

Rahat:

Birçok insanın düşünmediği gevşek döşeme vinil seçeneklerinin bir diğer önemli avantajı, döşemenin ne kadar rahat olduğudur. Yumuşak, hafif kabarık ve soğuk zemin çözümlerinden yalıtım sağlar. Vinil döşemenin üzerine beton gevşek döşeme döşendiğinde, alanınızın konfor faktörünü önemli ölçüde artırabilir. Evinizde bir odayı daha rahat veya ev gibi hissettirmeye çalışıyorsanız, gevşek döşemeli vinil döşeme en azından düşünmek için iyi bir seçenektir.

Comments are closed.