Raised Access Floor

Yeni mimari trendler, ofislerin modern, özgün ve ideal tasarımlara sahip olmasının yanı sıra işlevsel olmasını da sağlıyor. Çalışanların mekana uyum sağlayabilmesi, konfor sağlaması ve kullanıcıların işlerini yürütebilecekleri özel bir mekan olması her zaman önceliği olmuştur.

Yükseltilmiş döşeme, uygulamaya bağlı olarak alüminyum kaideler veya kirişler üzerine monte edilen hafif betonla doldurulmuş çelik panellerden oluşan bir sistemdir. Bu ürünün uygulaması çok çeşitlidir, çünkü işlevselliğinin bir şirketin mekanlarının rahatlığı ve esnekliği ile işbirliği yapmasına izin veren özelliklere sahiptir.

YÜKSEK KAT ve YÜZER KAT arasındaki fark:
Yükseltilmiş döşeme sistemi, yapısal kablolama, elektrik tesisatı, klima, içme suyu boruları ve drenajların geçişine izin veren yeterli alanı sunar. Yüzer döşeme sistemi, bir rulonun doğrudan sağlam bir tabana monte edildiği mühendislik laminat çıtalarında kullanılan zemindir.

Yükseltilmiş döşemenin yükseltilmiş döşemesinin yüzer döşemeye göre en önemli 5 özelliği şunlardır:

1-Rahatsız edici sesleri emen akustik özellikler içerir.

2-Şirketin herhangi bir iç mekanına uyarlanabilirlik ve yeniden yapılanmayı kolaylaştıran esneklik.

3-Klima veya ısıtma sistemi ile ilgili tasarım çeşitliliği.

4-Çalışma ortamı üzerinde benzersiz bir hava kalitesi sağlayan en iyi hava kontrolü ve dağıtımı.

5-Ürünlerin maliyetini ve kurulum sürelerini optimize ederek, yeniden yapılanma durumunda yeniden kullanılabilme özelliği.

Yükseltilmiş döşeme, esnekliği ve her mekana kolayca uyum sağlamasıyla öne çıkan bir üründür. Bu, her yönden optimum performansa sahip bir alan bulunmasında yardımcı olur, hem şirketinize hem de çalışanlarına kısa, orta ve uzun vadede büyük faydalar sağlar.

Comments are closed.