Yükseltilmiş Zeminler Firmanıza Değer Katar

Yükseltilmiş Döşeme, tesisinizin nasıl çalıştığının hayati bir parçasıdır. Çalışma zemini yüzeyini alt zeminden (genellikle beton veya ahşap) yükselterek, hava dağıtımı, güç kabloları ve veri ve ses telleri için yararlı bir alan yaratırsınız.

Tüm tel ve kablolarınızı nasıl yöneteceğinizden emin değil misiniz? Gelecekteki büyümeyi bekliyor musunuz ve daha fazla iş istasyonu için yer ayırması gerekiyor mu? Başa gelen çirkin kablo kanalları olmadan havai kablo dağıtımının yapılmasını istiyor musunuz?

Yükseltilmiş Döşeme İhtiyacınız Var!

Bu tür zeminler, yarım asırdan fazla süredir endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Başlangıçta boruları döşemenin ve taşkın koruması sağlamanın bir yolu olarak kullanımı olsada günümüzde  bu döşemelerin yararları artmaya devam ediyor, Kolay kablo yönetimi, boru tesisatı ve boru girişi, taşkın koruması ve yerden hava dağıtımı.

Sadece Veri Merkezleri İçin Değil

Yükseltilmiş zemini kullanan ilk tesislerden bazıları, ağır endüstriyel elektrik odalarıydı; çünkü yükseltilmiş zeminde, taşkınlara karşı koruma sağlarken kabloları çalıştırmak için bir yol sağlandı. Veri merkezi (BT) endüstrisi kısa sürede fayda gördü ve yükseltilmiş katlar standart veri merkezi tasarımının bir parçası oldu.

Şimdi, 21. yüzyılda, bu çok amaçlı zeminlerin kullanımı diğer endüstrilerde yaygın kullanılıyor. Her türlü zemine yükseltilmiş döşeme sistemleri kurduk:

  • Veri merkezleri
  • Komuta / Operasyon Merkezleri
  • Ticaret Katları
  • Ofis alanı
  • Hastaneler
  • Oteller
  • Casinolar
  • Perakende alanı
  • Yayın Stüdyoları ve Yapım Alanı

İmkanlar sonsuzdur. Peki, yükseltilmiş bir yerden faydalanıp faydalanmayacağınızı nereden biliyorsunuz?

Telleri, kabloları ve boruları yönetmek için uygun bir yola mı ihtiyacınız var? Yerden hava dağıtımına ihtiyacınız var mı? Çalışma alanlarınızı yeniden yapılandırmak için kolay bir yola mı ihtiyacınız var? Yükseltilmiş döşeme, bu sorunların çözülmesine yardımcı olabilir!

Kalitenin İtibarı

Ferko Yapı olarak en iyi yükseltilmiş katları inşa ediyoruz, 1 “den 10 feet yüksekliğe kadar. 100.000 metrekareden fazla olan tesisleri inşa ettik. Hiçbir iş çok küçük ya da çok küçük büyük, ve Ferko’dan daha kaliteli ve müşteri hizmetine adanmış bir şirket bulamazsınız!

Yükseltilmiş döşeme tasarımından çok daha fazlasıyız. Tesisiniz kavramsallaştırmadan kuruluma kadar bizimle birlikte emin ellerde. Çalışanlarınız ve müşterileriniz için konforlu ve üretken bir alan yaratırken teknik ihtiyaçlarınız karşılanacaktır.

Comments are closed.