Yükseltilmiş Döşeme Seçerken İşinize Yarayacak 7 Tavsiye

Yükseltilmiş döşeme, yeni nesil binalarda özellikle tercih edilen bir döşeme türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok sık tercih edilmesi bu döşeme türüne karar verirken bazı hususlarda dikkatli olmamızı gerektirmektedir.
Yükseltilmiş döşemeler yeni nesil binalarda artan kablolama yoğunluklarından dolayı müdahale zorunluluğu ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaya yaramaktadır. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bu döşemeleri seçerken sudan etkilenmeyen yangında dayanıklı olması oldukça önemlidir.
Yükseltilmiş döşeme seçerken işinize yarayacak 7 tavsiye ile sizlere yardımcı olmak isteriz;

  • Uygun bir halı seçmek
  • Sadece estetiğe odaklanmamak
  • Toplam tutarı da göz önünde bulundurarak çalışmak
  • Hangi kurulum işlemlerinin gerekli olduğunu ve neler olmadan nelerinde olamayacağını anlayarak hareket etmeye çalışın
  • ATTIC STOCK satın almayı unutmayın
  • Garanti belgesini mutlaka inceleyin
  • Halılarınızın sağlık ve mutluluk üstündeki etkisini düşünerek uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve uygun maliyetli bir döşeme seçin

Yükseltilmiş Döşeme Seçme
Yukarıda belirlenen yükseltilmiş döşeme seçerken işinize yarayacak 7 tavsiye ile yükseltilmiş döşeme alırken dikkat etmeniz gereken hususları sizler için detaylandırmaya çalıştık. Yüksek ortam gürültüsü seviyeleri ve artan stres seviyelerine bağlı olarak akustik özelliği iyi olan bir halı seçmeniz sizler için daha iyi bir seçim olacaktır. Bu halılara karar verirken alan büyüklüğü ve ne amaçla kullanmak istediğiniz oldukça önemlidir. Yükseltilmiş zemin için uzman birinden yardım almak ihtiyaçlarınızı gidermede sizler için daha iyi bir sonuç verecektir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız.

Comments are closed.