MOODS

Moduleo® Moods tasarım çeşitliliği sunan yaratıcı bir stüdyodur.

Ahşap ve taş efektindeki LVT ve Looselay PVC zemin kaplamalarını üçgen, altıgen, eşkenar dörtgen gibi farklı formlarda kullanarak 110’dan fazla eşsiz ve etkileyici tasarım yapma imkanı sunmaktadır. Klasik stilden Retro tarza kadar uzanan geniş skalada kendi özgün stilinizi yakalamanız çok kolaylaşır.

Moduleo® Moods PVC zemin kaplamaları benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır. Ahşap ve taş yüzeylerdeki en ince dokuları dahi koruyarak yüzeyde doğala en yakın mükemmel görünüme olanak sağlar. Otel, mağaza, restoran, cafe gibi estetik ve konforun ön planda olduğu mekanlar için ideal kaliteyi sunan özel bir koleksiyondur.

Moduleo® Moods ’da hazır olarak kullanabildiğiniz farklı formlar tasarım çeşitliliği sağladığı gibi, tasarımınızın daha az fire vererek, daha hızlı uygulanmasını sağlar. Moduleo Moods tasarım atölyesindeki hazır formatları Transform ve Impress serilerinin desen ve renkleri ile kombinleyerek yüzlerce farklı tasarım yapabilirsiniz.

 

Moduleo Moods tasarım atölyesini www.moduleomoods.com  sitesinden ayrıntılı inceleyebilir ve kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz.