Looselay LVT Döşeme

Looselay nedir?

Gevşek döşeme, yalnızca vinilden değil, aynı zamanda ilave ağırlık ve dayanıklılık için ftalat içermeyen plastikleştiricilerden oluşan bir tür lüks vinil döşeme ürünüdür. Kolay kurulum için tasarlanan gevşek döşeme, 1 mm kalınlığındadır ve yalnızca odanın çevresini çevreleyen plakalar veya fayanslar için yapıştırıcı gerektirir. Çevre içinde kalan parçalar, yapıştırıcı kullanılmadan yerleştirilerek basitçe monte edilir; ürünün ilave ağırlığı özel destek ve yapıştırıcı olmadan yerinde kalması için gereken çekişi sağlar.

Looselay ürünü, kurulumdan sonra çekişin serbestçe yerinde kalması için petek benzeri bir tasarıma sahip özel bir destek sunar. Ürünün yapısı, ağır olması nedeniyle doğal bir ses bariyeri sunarken aynı zamanda yürürken daha fazla konfor sağlar.

Looselay için İdeal Uygulamalar

Kurulumu ve bakımı basit olan dayanıklı bir zemin kaplamasıdır ve daha önce bahsedildiği gibi, ses emilimi ve konfor sunar.
Ferko Yapı’nın Looselay’i, ortalama IIC derecelendirmesinde sektördeki diğer gevşek döşeme ürünlerine göre daha yüksek dereceye sahiptir.

Looselay Döşeme Avantajları

  • Apartman kompleksleri gibi çok aileli ortamların yanı sıra kurumsal ofis alanları, koridorlar gibi ticari ortamlar, restoranlar veya otel konuk odaları dahil ağırlama ortamları için çok uygun haldedir. Sadece bu değil, aynı zamanda Looselay döşeme, herhangi bir ortamda daha az kurulum süresi gerektirir ve bu da maliyetten tasarruf etmeye yardımcı olur.
  • Kolay kurulum sürecine ek olarak bir başka avantaj da, Looselay’in temizlenmesi kolaydır ve süpürme veya paspaslama gibi temel temizleme yöntemleri gerektirir. Dökülmeler kısa bir süre içinde düzgün bir şekilde temizlendiği sürece, nem bir endişe kaynağı değildir.
  • Suya, çizilmeye, lekeye ve sürtünmeye karşı doğal olarak dayanıklıdır ve bu da her türlü bakımı en aza indirmeye yardımcı olur.

Bir sonraki projeniz için lüks vinil mi düşünüyorsunuz? Looselay döşemenin uygun olup olmadığını tartışmak için bizimle iletişime geçin.

Comments are closed.