Karo Ofis Halıları

Karo ofis halıları farklı çeşitleri ve renk renk desenleri ile her tarz ofise ayrı hava katan ürünlerdendir. Günümüzde karo ofis halıları işyerlerinde oldukça sık tercih edilen ürünlerden olmaktadır. Karo ofis halıların kullanıcılarına sunduğu avantajların bazıları;

  • Kolay temizlenmesi sayesinde kalabalık ofislerde bile kullanım rahatlığı sağlamaktadır.
  • Döşeme işlemleri oldukça kolaydır. Parça parça döşenebilmesi sayesinde kolay uygulama yapılabilmektedir. Düzgün döşeme için tek gereklilik döşenecek yerin düz olması gerekliliğidir.
  • Zeminin tamamını kaplayabilmesi sebebi ile hem ses yalıtımı hem de ısı tasarrufu sağlamaktadır. Özelikle mağaza ve ofislerde bu özellikleri sayesinde enerji verimliliğine sebep olan ürünlerdendir.
  • Ürünün temizliği aşamasında günlük temizlik ile çıkmayan lekeler parça parça döşenmiş olması sebebi ile tek parça halinde çıkartılıp sadece o parça değiştirilebilmektedir. Buda kullanım avantajı olarak en önemli özelliklerinden birini oluşturmaktadır.
  • Karo ofis halılarını cazip kılan diğer özellikleri çok fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmasıdır. Kir belli etmeyen özellikte yer alan pek çok model içeriği sayesinde ofislerinizin tarzına uygun modeller bulabilmeniz kolaylaşmaktadır.

Karo Ofis Halıları Fiyatları

Karo ofis halıları uygulanacak alanın büyüklüğüne ve seçilen çeşide göre değişim gösterebilmektedir. Firmamızda çok farklı desen ve fiyat skalasında ürün bulunmaktadır. Dilerseniz mağazalarımızda ürünlerimizi yakından inceleyerek bilgi sahibi olabileceğiniz gibi sitemizden de karo ofis halı modellerini inceleyebilirsiniz. Firmamız ürünlerin uygulamasında da sizlere destek vermektedir.

Comments are closed.