Kampanyalı PVC Zemin Kaplama 

PVC doğal bir madde değil, sentetik bir plastik türüdür. Vinil ve klordan yapılmıştır ve sıvılara karşı dayanıklıdır. Bu, sıvının PVC zemin ile herhangi bir şekilde temas etmesi durumunda sıvının malzeme içeriğine girmediği, zeminde kaldığı ve böylece zeminin daha kolay temizlenebileceği anlamına gelir. Sıvılara ve benzeri etkileşimlere dayanıklı olduğu için herhangi bir şekilde şişmesi mümkün değildir. Ayrıca, sıvılar ve diğer sağlıksız etkileşimler nedeniyle, malzemenin farklı bir şekilde küflenmesi veya nem içermesi olası değildir. PVC zemin kaplama modellerinin dünya pazarındaki yükselişinin bir diğer önemli özelliği olarak adlandırılan yanmaz malzeme yapısına sahiptir. Özellikle ticari etkinlik alanlarına uygun zemin kaplama modeli olduğu için her zaman ilk tercihtir. Bu nedenle PVC döşeme birçok kullanım senaryosunda dayanıklıdır. Oldukça modern duran ve temizliği kolay olan bu ürünü Kampanyalı PVC Zemin kaplama hizmetlerimizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

PVC Zemin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

PVC zemin kaplama çeşitleri denilebilecek 4 ana tip bulunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama, Homojen PVC zemin kaplama, kondaktif pvc zemin kaplama ve akustik pvc zemin kaplama  olarak sınıflandırılır.
PVC zemin kaplama birçok farklı kullanım alanına uygun tasarımlarla sunulmaktadır. Web sitemizden ürün gruplarımızı inceleyebilir ve kullanım alanınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. PVC zeminler arasında seçim yapma sürecinde olan müşteriler için genellikle bir ön inceleme önemlidir.

Comments are closed.