İstanbul Karo Halı Zemin Kaplaması

Kampanyalı Karo Halı fiyatlarımız için bize ulaşın!  0(216) 576 11 55

Bu zemin kaplamasında görsellik ön plandadır fakat görsellik dışında da birçok fayda sağlayan özelliklere sahiptir. Karo halı zemin kaplaması herhangi bir modelde hazırlanan parçaların iç içe geçirilmesi ile oluşur. Bu şekilde oluşan karo halı zemin kaplaması ortam akustiğini düzenler ve aynı zamanda iç hava kalitesini de arttırır. Sağladığı faydalar tercih edilme oranını arttıran özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde hem görselliği ile hem de yaşam kalitesini arttırmaya yönelik bir işlemdir. Her ortamda kullanılması önerilir. Özellikle ofis gibi ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Bu verimi arttıracaktır. Artan verim sayesinde iş kalitesi ve başarısı da aynı oranda artma gösterecektir.

Karo Halı Zemin Kaplamasının Özellikleri

Bu zemin türü ısıya dayanıklı olması ile bilinir. Bu özelliği sayesin yangına da dayanıklı hale gelir. Birçok karo halı modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri uygulanacak mekânın tasarımına göre belirleyebilirsiniz. Seçeceğiniz renk ve modeller mevcuttur. Mekân dekoruna göre tasarlanabilen karo halı döşeme mekanınızın estetik bir görünüme sahip olmasını sağlar. Modern be estetik görünüme sahip olan mekân dikkatleri üzerine çeker ve ilgi odağı haline gelir. Bunların haricinde anti bakteriyel özelliğe de sahiptir. Mekandaki bakteri oranını azaltır ve sağlık konusunda size yardımcı olur. Bakteri tutmaz. Kolay temizlenebilir bir yapısı vardır ve leke tutmaz. Leke tutmaması her zaman temiz bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Böylelikle kolay temizleyebilirsiniz ve temiz bir görüntüye kavuşmuş olursunuz. Bu da yaşam kalitenizi yükseltir ve işleriniz kolaylaştırır. Anti statiktir. Yapımından itibaren teknolojik bir sistemle geliştirilen yapısı sayesine statik enerjiyi düzenler be kontrol altına alır. Ortam akustiğini sağlar ve zemindeki ses yalıtımını yapar. Bu sayede oda akustiği sağlanır. Zeminde ki ses yalıtımı mekandaki yankı ve eko sorunlarını en aza indirgeyecektir. Bu göz ardı edilmemesi gereken bir faydadır. Karo halı zemin kaplaması sağladığı birçok avantajla ön plana çıkar ve fazlasıyla tercih edilen bir zemin kaplama türüdür. Ortamda ki gürültü kirliliği azalır. Ortamın kalitesi yükselir. Sağladığı bu faydalar tercih edilme sebepleridir.

Estetik ve Göz Yormayan Tasarım

İsteğiniz dahilinde tasarlanan spot karo halı, görselliği ön planda tutan bir zemin türüdür. Geniş bir renk skalası mevcuttur ve model alanında birçok seçeneğe sahiptir. Bu tasarımlar sizin isteğinize göre hazırlanır. Aynı zamanda karo halıyı kullanacağınız mekâna uygun bir desende seçebilirsiniz. Ve bu işlemde firmamız sizlere uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Firma olarak İstanbul karo halı konusunda kaliteli malzemelerle beraber başarılı bir işlem sunmaktayız. Kaliteli malzeme kullanılması, yapılacak olan işlemin başarılı sonuçlanmasına fazlasıyla yardımda bulunur. Firmamız her zaman kalitenin ön planda olduğunu düşünerek işlerini gerçekleştirmektedir. Bu yüzden bizimle çalıştığınız zaman işlemin başarısız sonuçlanması neredeyse imkansızdır. Ayrıca işlemi yaparken özellikle dikkat ettiğimiz bir konu daha vardır. Bu da karo halı kaplamasının uygulanacağı zeminin düz olmasıdır. Yani herhangi bir girinti ve çıkıntıya sahip olmamasıdır. Eğer sahipse de bu tarafımızca halledilip işleme başlanır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Sizlere kaliteli hizmet sunmak kalitemizle doğru orantılı olduğundan ikisi aynı derecede önem taşır. İşlem hakkında sizin bilgi sahibi olmanız sağlanır. Yapılan işlemden haberdar olmanız her zaman önemlidir. Bilgi sahibi olduğunuz zaman ne kadar kaliteye önem verdiğimizi sizler de anlayacaksınız. Detaylı bilgiye sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilir ve birçok konuda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Size kaliteli bir hizmet vaat ediyoruz.

Comments are closed.