FRK Zemin Kaplamalar

 

 

FRK Flex

FRK Flex loose lay LVT zemin kaplamaları, yoğun sirkülasyon alanları için tasarlanmış heterojen vinil, fonksiyonluğu ve ahşap, taş tonları sayesinde zeminlerinize her bastığınızda sıcak, üretken ve verimlilik hissini sağlar. Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı ve yüksek basınçla kalenderlenmiş olan seri sayısız dekoratif yüzey alternatif sunuyor. Ayrıca 1,00 mm aşınma tabakası sayesinde trafiğe karşı üst düzey bir dayanım performansı gösteriyor. FRK Flex, renovasyon projelerinde ve yükseltilmiş döşemeli zeminlerde hızlı ve pratik kurulum kolaylığı sağlıyor. Böylelikle karo halı seçeneklerimizle de mükemmel bir uyum sergiliyor

 

 

 

 

 

 

FRK Wood

FRK Flex Wood LVT zemin kaplama koleksiyonu, 34 ürün ile büyük bir tasarım özgürlüğü sunar. Koleksiyon, 100 x 20 cm – 120 x 20 cm – 150 x 128 cm XL boyut ve Macar kesim de dahil olmak üzere 4 plank ölçüsü alternatifi içermektedir. Mat yüzeyi sayesinde gerçekçi görünüm sağlar, karakteristik ahşap damarlar kabartma yüzeyi ile birleştiğinde doğal bir görünüm oluşturur.

 

 

 

 

 

 

 

  FRK Material

Allura Flex Material LVT zemin kaplama koleksiyonu, ilgi çekici mermer ve metal desenlerinin yanı sıra beton ve taş desenleri sunar. Koleksiyonun zarif desen ve renkleri her türlü alan için tasarım olanağı oluşturur. koleksiyonda 50x50cm ve 100x100cm karo pvc vinil plakaları mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

FRK Pearl Grit

Pearl Grit Loose Lay LVT zemin kaplamaları , doğal ahşap, doğal taş ve metal görünümlü, boyut ve kalınlık seçenekleri sunan bir vinil zemin kaplama malzemesidir. Farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.. ‘

 

 

 

 

 

 

FRK Abstract

FRK Flex Abstract LVT zemin kaplamaları, samimi tekstil desenleri ve soğuk metal tonlar bu koleksiyonun tartışmasız en önemli faktörüdür. Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı ve yüksek basınçla kalenderlenmiş olan seri sayısız dekoratif yüzey alternatif sunuyor. Ayrıca 1,00 mm aşınma tabakası sayesinde trafiğe karşı üst düzey bir dayanım performansı gösteriyor.

Comments are closed.