EVİNİZ İÇİN EN DAYANIKLI 2 DÖŞEME SEÇENEĞİ

Birçok ev sahibi, uzun  sürecek kaliteli, dayanıklı döşeme ister. İster çocukları olan büyük bir aileniz olsun, ister toplantılara ev sahipliği yapmayı ve partilemeyi seviyor olun, zeminler çok fazla yaya trafiğine, dökülen içeceklere ve daha fazlasına maruz kalır. Peki bir ev sahibi, döşemelerinin yıllarca sürmesini nasıl sağlayabilir? Ve hangi döşeme yeterince dayanıklıdır? 

1. Vinil Döşeme

Genel olarak, vinil döşeme, oldukça dayanıklı çok katmanlı bir döşeme seçeneğidir.  Ayrıca, hem suya dayanıklı hem de sıvı dökülmesine karşı dayanıklı özellikleriyle vinil döşemenin bakımı son derece kolaydır. Herhangi bir stile veya zevke uyacak şekilde, vinil tahta ve karo , ahşaptan doğal taşa ve betona kadar her şeye benzemek için çeşitli renk ve desenlerde gelir. 

Vinil döşeme hakkında daha fazlası için.

2. LVT Zemin

Lvt zemin , uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve son derece düşük bakım gerektirir. En dayanıklı zemin kaplama seçeneklerinden biri olan lvt, çizilmeye, sıvı dökülmesine karşı dayanıklı ve her adımı yumuşatacak akustik özellikler sunuyor. Lvt ayrıca her zevke ve dekor stiline uygun çok çeşitli renk ve desenlerde gelir. 

Lvt dayanıklılığı, üst aşınma katmanından taban alt katmanına kadar birkaç güçlü malzeme katmanından oluşur. Şeffaf bir üst katman, ağır mobilyalardan ve evin etrafında koşan kabadayı köpeklerden (ve pençelerinden) kaynaklanan çiziklere dayanabilir.

Lvt zemin kaplama hakkında daha fazlası için 

Comments are closed.